دانلود رایگان قالب وردپرس، پوسته وردپرس، افزونه وردپرس، قالب جوملا، قالب سایت، اسکریپت، پلاگین وردپرس، ابزار و فایل های گرافیکی.

افزونه Autolinks Manager لینک ساز خودکار وردپرس
نویسنده: admin
7 دسامبر 2019
افزونه Autolinks Manager لینک ساز خودکار وردپرس

آشنایی با افزونه لینک ساز خودکار برای سئوی محتوایی Interlinks Manager :

از مهمترین شگردهای سئو (SEO) برای بهبود سایت استفاده از لینک‌های داخلی (Interlinks) است؛ حال بهبود سایت زمانی اتفاق میفتد که این لینک‌ها ساختار مناسب و درستی داشته باشند. تولید لینک داخلی برای سایت‌هایی که تعداد پست‌ها و به طور کلی محتویات زیادی (مثلا ۱۰۰۰ مقاله) دارند، بسیار سخت و تا حدی غیر ممکن است اما به کمک افزونه مدیریت لینک‌های داخلی، شما قادرید تا به صورت خودکار این لینک‌ها را برای وب سایت خود در وردپرس تولید کنید. بازدیدکردن از سایت شما و هم‌چنین مقدار زمانی که در سایت شما می‌گذرانند، در رتبه سایت و میزان فروش محصولات شما تاثیر فراوان دارد؛ حال این افزونه با تولید بهینه لینک‌ها کمک می‌کند تا کاربر وقت بیشتری در سایت شما بگذراند و بیشتر درگیر مطالب سایتتان شود. توجه داشته باشید که GOOGLE یا هر موتور جست‌و‌جوی دیگری به این لینک‌های داخلی توجه ویژه‌ای دارند. این افزونه با ابزارهای سنجش میزان کلیک هر لینک، ایجاد لینک‌های داخلی مناسب و ابزارهای دیگر، سبب افزایش بازدید سایت شما می‌شود.

نکته: این افزونه در کنار افزونه Yoast Seo Premium برای بهبود سئو سایت شما پیشنهاد می شود.

افزونه لینک ساز خودکار برای سئو

لینک‌های داخلی یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های SEO است که در صورتی کارآمد و موثر خواهد بود که  این لینک‌ها از ساختار صحیحی پیروی کنند. واضح است که تولید لینک‌های داخلی برای یک وب سایت با ۳۰۰ تا ۴۰۰ مقاله کار آسانی نیست اما افزونه مدیریت لینک‌های داخلی به شما کمک می‌کند تا به صورت خودکار این لینک‌ها را برای وب سایت وردپرسی خود تولید کنید. صفحات بازدید شده از وب سایت شما زمانی که بخواهید محصولی را بفروشید، محصولات جدید را معرفی و بررسی کنید، تبلیغات سایتتان را بفروشید و … بسیار مهم است.

افزونه Interlinks Manager

افزونه مدیریت لینک‌های داخلی با تولید هوشندانه و خوش ساختار لینک‌ها به شما کمک می‌کند تا کاربر را با وب سایت‌تان بیشتر درگیر کنید. باید توجه داشت لینک‌های داخلی برای موتورهای جستجو خیلی مهم هستند. افزونه Interlinks Manager تمام نیازهای شما برای بررسی لینک‌ها را برطرف کرده و یک رابطه هوشمندانه را برایتان به ارمغان می‌آورد. این افزونه با ابزارهای سنجش میزان کلیک هر لینک، ایجاد لینک‌های داخلی هوشمند و ابزارهای متنوع دیگر به شما در افزایش بازدید کننده کمک بسیاری می‌کند. در ادامه به برخی دیگر از امکانات این افزونه به صورت کلی نیز اشاره می کنیم.

از امکانات افزونه لینک ساز خودکار برای سئو  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجزیه و تحلیل لینک‌های داخلی
 • محاسبه juice لینک
 • پیشنهادات در رابطه با لینک‌های داخلی
 • تولید خودکار لینک‌های داخلی
 • ایجاد لینک‌های خودکار
 • ردیابی هر کلیک
 • بهینه سازی لینک‌های داخلی
 • خروجی گرفتن از داده‌ها در یک فایل CSV
و بسیاری موارد دیگر که با نصب افزونه Interlinks Manager وردپرسی به آن دست پیدا خواهید کرد.

برخی از امکانات افزونه لینک ساز خودکار برای سئو وردپرس Interlinks Manager :

 • خروجی گرفتن از داده‌ها در یک فایل CSV
 • پیشنهادات در رابطه با لینک‌های داخلی
 • تجزیه و تحلیل لینک‌های داخلی
 • تولید خودکار لینک‌های داخلی
 • بهینه سازی لینک‌های داخلی
 • ایجاد لینک‌های خودکار
 • محاسبه juice لینک
 • ردیابی هر کلیک
 • و..

فارسی و راست چین همراه با ترجمه روان

بسیاری از افزونه هایی که در مارکت های مختلف ارائه می شود فقط ترجمه شده و بفروش می رسند. حتی در ترجمه شدن آنها نکات حرفه ای در نظر گرفته نمی شود و بعضا بصورت لغت به لغت ترجمه می شوند نه بصورت مفمومی، اما محصولاتی که توسط طلوع ارتباطات منشتر می شود علاوه بر ترجمه مفهومی، سلیس و روان تنظیمات آنها نیز بصورت راست چین ارائه می شود. در این افزونه نیز مانند افزونه دیگر طلوع ارتباطات به نحوه ترجمه و ظاهر تنظیمات افزونه دقت زیادی شده تا کاربران بتوانند براحتی از آن استفاده کنند.

پشتیبانی فعال طلوع ارتباطات

یکی از نقاط قوت طلوع ارتباطات علاوه بر دارا بودن تیم طراحی حرفه ای ، پشتیبانی فعال و مستمر آنها است. سابقه طولانی و درخشان طلوع ارتباطات و تعداد مشتریان آن گواهی بر خدمات و پشتیبانی با کیفیت محصولات آن است.

بروزرسانی های رایگان

مهم نیست که چه زمانی از ما خریداری کرده اید و یا با چه قیمتی خریداری کرده اید. یکبار افزونه را خرید کنید و بروزرسانی های آن را بصورت رایگان دریافت کنید. این مورد برای تمامی محصولات طلوع ارتباطات صادق است . هریک از محصولات ما را که خریداری کرده باشید  محدودیتی در ارائه بروزرسانی های آن برای شما وجود نخواهد داشت . حتی اگر آن افزونه در سایت مرجع با محدودیت های یکساله و چندساله ارائه شود.

امکان استفاده بصورت نامحدود

افزونه لینک ساز Autolinks Manager نیز مانند بسیاری از محصولات طلوع ارتباطات بصورت نامحدود ارائه می شود. اگر قصد دارید این افزونه را بصورت اورجینال خرید کنید دست نگه دارید. این افزونه بصورت اورجینال، فارسی، راست چین و با امکان استفاده در هر دامنه و در هر سایت با قیمت ناچیز در سایت راست چین بفروش می رسد. در صورت تهیه این محصول بصورت اورجینال یا از مارکت های دیگر توقع نداشته باشید تمامی این مزایا را داشته باشید.

مشخصات محصول

نسخه: ۱٫۱۱ نوع لایسنس: نامحدود (قابل استفاده در هر دامنه) پشتیبانی: یکساله ویدئوی آموزشی در دموی محصول قابل مشاهده است

بار کد نوشته

QR Code For: <span itemprop=افزونه Autolinks Manager لینک ساز خودکار وردپرس"/>

مطالب مرتبط با این نوشته

دیدگاه ها

امکان ارسال نظر وجود ندارد